Select (or other) (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Save
be: Захаваць

en: N/A
be: Не даступна

en: Code
be: Код

en: Other
be: Іншыя

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
be: %name: гэта поле не можа ўтрымліваць больш, чым @count значэнне(я,яў).
