Select (or other) (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Code
bs: Kod

en: PHP code
bs: PHP kod

en: You're not allowed to input PHP code.
bs: Nije vam dozvoljeno ubacivanje PHP koda.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
bs: Ovaj PHP kod je postavio administrator i on će prepisati listu dozvoljenih vrijednosti iznad.
