Select (or other) (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Save
pl: Zapisz

en: N/A
pl: niedostępne

en: Code
pl: Kod

en: Other
pl: Inne

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
pl: %name: to pole nie może przechowywać więcej niż @count.

en: Fieldset
pl: Grupa pól
