Select (or other) (7.x-2.10) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Save
fi: Tallenna

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Other
fi: Muu

en: &lt;none&gt;
fi: &lt;ei mitään&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
fi: Et saa syöttää PHP koodia.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
fi: Ylläpitäjä asetti tämän PHP koodin ja se ohittaa kaikki allaolevat arvot.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
fi: %name: kentällä ei voi olla enempää arvoja kuin @count.

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -
