Select (or other) (7.x-2.10) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Save
lt: Saugoti

en: N/A
lt: N/D

en: Other
lt: Kiti

en: &lt;none&gt;
lt: &lt;joks&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
lt: Jums neleidžiama naudoti PHP kodo.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
lt: Šis PHP kodas perrašys leidžiamas reikšmes aukšiau, nes jį nustatė administratorius.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -
