Select (or other) (7.x-2.11) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Other
he: אחר

en: &lt;none&gt;
he: &lt;ללא&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
he: אינך מורשה להזין קוד PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
he: קוד PHP זה נקבע על ידי מנהל וידרוס את רשימת הערכים המותרים שלעיל.
