Select (or other) (7.x-2.12) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Code
bn: কোড
