Select (or other) (7.x-2.12) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
bo: %name། གནས་ཁོངས་འདིས་ཐོབ་གྲངས་@count་ལས་མང་བ་བཟུང་མི་ཐུབ།

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-
