Select (or other) (7.x-2.12) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Save
hr: Spremi

en: N/A
hr: N/D

en: Code
hr: Kôd

en: Other
hr: Ostalo

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
hr: %name: ovo polje ne može imati više od @count vrijednosti.

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -
