Select (or other) (7.x-2.12) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Save
jv: Simpen

en: Code
jv: Kode

en: Other
jv: Liyané

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
jv: %name: field iki ora bisa nampung luwih sākā @count biji.

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
