Select (or other) (7.x-2.12) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: N/A
ku: نییە

en: Code
ku: کۆد

en: Other
ku: هیتر

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
