Select (or other) (7.x-2.12) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Save
th: บันทึก

en: N/A
th: ไม่มี

en: Code
th: รหัส

en: Other
th: อื่นๆ

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
th: %name: ช่องรับข้อมูลนี้ไม่สามารถกดค้างไว้มากกว่า @count values.
