Select (or other) (7.x-2.15) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Save
sk: Uložiť

en: Other
sk: Ostatné

en: &lt;none&gt;
sk: - žiadne -

en: You're not allowed to input PHP code.
sk: Nemôžete vkladať PHP kódy.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
sk: %name: táto položka nemôže mať viac ako @count hodnôt.

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -
