Select (or other) (7.x-2.15) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Save
ta: சேமி

en: N/A
ta: இல்

en: Other
ta: மற்றவை

en: - Select a value -
ta: - ஒரு மதிப்பை தெரிக -
