Select (or other) (7.x-2.16) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Fields
el: Πεδία

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Other
el: Άλλο

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -
