Select (or other) (7.x-2.18) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Save
da: Gem

en: Fields
da: Felter

en: Other
da: Anden

en: !title field is required.
da: !title-feltet er obligatorisk.

en: &lt;none&gt;
da: &lt;ingen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
da: Du har ikke tilladelse til at indtaste PHP-kode.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
da: Denne PHP-kode er sat af en administrator og vil tilsidesætte de tilladte værdier angivet ovenfor.

en: Fieldset
da: Feltgruppe

en: - Select a value -
da: - Vælg en værdi -
