Select (or other) (7.x-2.18) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Save
nl: Opslaan

en: Fields
nl: Velden

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Other
nl: Andere

en: !title field is required.
nl: !title veld is verplicht.

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
nl: U mag geen PHP-code gebruiken.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
nl: Deze PHP-code is door een beheerder ingesteld en zal worden uitgevoerd in plaats van de toegestane waardeslijst hierboven.

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Option 1
nl: Optie 1

en: Option 2
nl: Optie 2

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -
