Select (or other) (7.x-2.18) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Save
ru: Сохранить

en: Fields
ru: Поля

en: N/A
ru: Н/Д

en: Other
ru: Другое

en: !title field is required.
ru: Поле "!title" обязательно для заполнения.

en: &lt;none&gt;
ru: &lt;ничего&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
ru: У Вас нет прав для ввода PHP кода.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
ru: Данный PHP код был установлен администратором и переопределит список допустимых значений ниже.

en: Sort options
ru: Настройка сортировки

en: Option 1
ru: Вариант 1

en: Option 2
ru: Вариант 2

en: Option 3
ru: Вариант 3

en: - Select a value -
ru: - Выберите значение -
