Select (or other) (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Save
eu: Gorde

en: Code
eu: Kodea

en: Other
eu: Bestea

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: &lt;none&gt;
eu: &lt;batez&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
eu: Baimenik gabe zaude PHP kodea sartzeko.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
eu: %name: eremu hau ezin du mantendu @count balio baino gehiago.
