Select (or other) (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Save
ja: 保存

en: Code
ja: コード

en: Other
ja: その他

en: PHP code
ja: PHPコード

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
ja: %name: このフィールドは @count 以上の値を持つことができません。

en: Fieldset
ja: フィールドセット
