Select (or other) (7.x-2.20) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Save
ca: Desa

en: Fields
ca: Camps

en: N/A
ca: No aplica

en: Other
ca: Altres

en: !title field is required.
ca: El camp !title és obligatori.

en: &lt;none&gt;
ca: &lt;cap&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
ca: No teniu permisos per a introduir codi PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
ca: Aquest codi PHP ha estat definit per un administrador i sobreescriurà la llista de valors permesos de sota.

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -
