Select (or other) (7.x-2.20) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Save
id: Simpan

en: Fields
id: Bidang isian

en: N/A
id: T/T

en: Other
id: Lainnya

en: - Select a value -
id: - Pilih sebuah nilai -
