Select (or other) (7.x-2.21) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: N/A
km: គ្មាន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
