Select (or other) (7.x-2.21) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Save
vi: Lưu

en: Fields
vi: Các trường

en: Other
vi: Khác

en: &lt;none&gt;
vi: &lt;rỗng&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
vi: Bạn không được phép nhập mã PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
vi: Đoạn mã PHP này được thiết lập bởi người quản trị và sẽ quá tải lên danh sách các giá trị có thể, ở trên.

en: Fieldset
vi: Nhóm trường

en: Available options
vi: Tùy chọn hiện có

en: - Select a value -
vi: - Chọn một giá trị -
