Select (or other) (7.x-2.22) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Save
hy: Պահպանել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
