Select (or other) (7.x-2.23) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Save
cs: Uložit

en: Fields
cs: Pole

en: Other
cs: Jiné

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: &lt;none&gt;
cs: &lt;žádný&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
cs: Nemáte povolení k vložení PHP kódu.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
cs: Tento PHP kód byl zadán administrátorem a překryje výše uvedené povolené hodnoty.

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -
