Select (or other) (7.x-2.23) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Save
fa: ذخیره

en: Fields
fa: فیلدها

en: N/A
fa: هیچ

en: Other
fa: ساير

en: !title field is required.
fa: !title فیلد ضروری است.

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -
