Select (or other) (7.x-2.23) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Save
gl: Gardar

en: Fields
gl: Campos

en: N/A
gl: N/D

en: Other
gl: Outro

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: &lt;none&gt;
gl: &lt; ningún&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
gl: Non estás autorizado para introducir código PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
gl: Este código PHP foi establecido polo administradores e sobreescribirá os valores permitidos listados abaixo.

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -
