Select (or other) (7.x-2.23) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Save
hu: Mentés

en: Fields
hu: Mezők

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Other
hu: Egyéb

en: !title field is required.
hu: !title mező szükséges.

en: - Select -
hu: - Választás -

en: &lt;none&gt;
hu: &lt;nincs&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
hu: Nem engedélyezett a PHP kód bevitele.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
hu: Ezt a PHP kódot egy adminisztrátor állította be, és felül fogja írni a fentebb megadott elfogadható értékek listáját.

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Fieldset
hu: Mezőcsoport

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -
