Select (or other) (7.x-2.23) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Save
oc: Enregistrar

en: Fields
oc: Camps

en: Other
oc: Autre

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: &lt;none&gt;
oc: &lt;pas cap&gt;

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -
