Select (or other) (7.x-2.23) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Save
pt: Guardar

en: Fields
pt: Campos

en: N/A
pt: N/D

en: Other
pt: Outro

en: !title field is required.
pt: !title campo é obrigatório.

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: You're not allowed to input PHP code.
pt: Você não tem permissão para entrada de código PHP.

en: Sort options
pt: Opções de ordenação

en: Fieldset
pt: Grupo de campos

en: - Select a value -
pt: - Selecione um valor -
