Select (or other) (7.x-2.23) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Save
uk: Зберегти

en: Fields
uk: Поля

en: N/A
uk: Н/Д

en: Other
uk: Інше

en: !title field is required.
uk: Поле !title є обов’язковим.

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: &lt;none&gt;
uk: &lt;нема&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
uk: Вам не дозволено вводити PHP код.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
uk: Цей код PHP був встановлений адміністратором і він змінить вищевказаний перелік дозволених значень.

en: Sort options
uk: Параметри впорядкування

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Option 1
uk: Варіант 1

en: Option 2
uk: Варіант 2

en: Option 3
uk: Варіант 3

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -
