Select (or other) (7.x-2.24) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Save
fr: Enregistrer

en: Fields
fr: Champs

en: Other
fr: Autre

en: !title field is required.
fr: Le champ !title est requis.

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: &lt;none&gt;
fr: &lt;aucun&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
fr: Vous n'êtes pas autorisé à saisir du code PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
fr: Ce code PHP a été saisi par un administrateur et supplantera la liste des valeurs permises ci-dessus.

en: Sort options
fr: Options de tri

en: Fieldset
fr: Groupe de champs

en: Available options
fr: Options disponibles

en: <em>Other</em> option
fr: Option <em>autre</em>

en: <em>Other</em> value as default value
fr: Option <em>autre</em> par défaut

en: - Select a value -
fr: - Choisir une valeur -
