Select (or other) (7.x-2.24) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Save
pl: Zapisz

en: Fields
pl: Pola

en: N/A
pl: niedostępne

en: Other
pl: Inne

en: !title field is required.
pl: Pole !title jest wymagane.

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -
