Select (or other) (7.x-2.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Save
et: Salvesta

en: N/A
et: Puudub

en: Code
et: Kood

en: Other
et: Muu

en: PHP code
et: PHP kood

en: You're not allowed to input PHP code.
et: Teil pole lubatud sisestada PHP koodi.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.
