Select (or other) (7.x-2.4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Save
lv: Saglabāt

en: N/A
lv: N/P

en: Code
lv: Kods

en: Other
lv: Citi

en: PHP code
lv: PHP kods

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lv: %name: šajā laukā nedrīkst būt vairāk par @count vērtībām.
