Select (or other) (7.x-2.9) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: N/A
hi: एन / ए

en: Code
hi: कोड

en: Other
hi: अन्य

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
hi: %name: यह फ़ील्ड @count मानों से अधिक नहीं हो सकती है।

en: - Select a value -
hi: - किसी मान का चयन करें -
