Select (or other) (7.x-2.9) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Save
nn: Lagre

en: Code
nn: Kode

en: Other
nn: Andre
