Select (or other) (7.x-2.9) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Save
sr: Сачувај

en: Code
sr: Кôд

en: - Select a value -
sr: - Одабери -
