Select (or other) (7.x-2.9) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Save
te: భద్రపరచు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Code
te: కోడ్

en: Other
te: ఇతర
