Select (or other) (7.x-2.24) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Save
is: Vista

en: Fields
is: Svæði

en: N/A
is: Á ekki við

en: - Select -
is: - Velja -
