Select (or other) (7.x-2.21) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Save
tr: Kaydet

en: Fields
tr: Alanlar

en: Other
tr: Diğer

en: !title field is required.
tr: !title alanı gerekli.

en: &lt;none&gt;
tr: &lt;hiçbiri&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
tr: PHP kodu girme izniniz yok

en: Fieldset
tr: Alan kümesi (fieldset)

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -
