Select (or other) (7.x-3.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Save
ro: Salvare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: N/A
ro: N/D

en: Other
ro: Altele

en: Sort options
ro: Opțiuni de sortare

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -
