Select (or other) (7.x-3.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Save
he: שמירה

en: Fields
he: שדות

en: N/A
he: -ללא-

en: Other
he: אחר

en: !title field is required.
he: שדה !title הינו שדה חובה.

en: - Select a value -
he: - בחירה -
