Select with Style (7.x-1.10) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: @field_name (Locked)
hy: @field_name արգելափակված
