Select with Style (7.x-1.10) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en: Used in
mr: कोठे वापरली आहे
