Select with Style (7.x-1.10) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: Widget
sl: Gradnik

en: Used in
sl: Uporabljen v
