Select with Style (7.x-1.11) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Field name
de: Feldname

en: Field type
de: Feldtyp

en: Widget settings
de: Steuerelementeinstellungen

en: Widget
de: Steuerelement

en: Used in
de: Verwendet in

en: Step
de: Schritt

en: @field_name (Locked)
de: @field_name (Gesperrt)

en: No fields have been defined yet.
de: Es wurden noch keine Felder angelegt.

en: (module: !module)
de: (Modul: !module)
