Select with Style (7.x-1.11) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Widget
hr: Cinculator

en: Used in
hr: Korišteno u

en: @field_name (Locked)
hr: @field_name (Zaključano)

en: No fields have been defined yet.
hr: Nema određenih polja.

en: (module: !module)
hr: (modul: !module)
