Select with Style (7.x-1.11) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Field type
jv: Jinis field

en: Widget
jv: Piranti

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: @field_name (Locked)
jv: @field_name (Dikunci)

en: No fields have been defined yet.
jv: Durung ana field sing ditulisake.

en: (module: !module)
jv: (modul: !module)
